
Bugojanski biciklisti i ove godine krenuli na bicklistički maraton Bihać- Srebrenica
Članovi BK ‘Iskra” i BK “Bugojno” krenuli su jučer put Bihaća kako bi se priključili učesnicima 21. biciklističkog maratona Bihać-Srebrenica “Da se nikad ne zaboravi i ne ponovi”, posvećenog sjećanju








