
Novi Travnik službeno proglašen gradom bez mina
Novi Travnik službeno je proglašen gradom slobodnim od mina, čime je okončan tri desenije dug proces uklanjanja minske opasnosti koja je od završetka ratnih djelovanja predstavljala ozbiljnu prijetnju sigurnosti građana








