Karate klub „MASTER“ – Bugojno Izvještaj sa 11. Prvenstva FBiH za sve uzraste

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Izvještaj sa 11. Prvenstva Federacije BiH za sve uzraste

Mjesto odžavanja Lukavac 24.04.20016. godine.

Učestvovalo 370 takmičara iz 22 kluba sa prostora Federacije BiH.

Za karate klub „MASTER“ nastupali su sljedeći takmičari:

Bumbul Aid, Hajdarević Kemal, Vilajet Nedžad, Ćišić Adin, Seferović Edna, Ćišić Merima, Švraka Semira, Dizdar Abdusamed, Dizdar Sara, Ćatić Haris, Memić Aldin,Bušatlić Mesed,Bušatlić Amila, Šečibović Aid, Šečić Eldar, Ridžal Amel, Nuhić Belmin, Haračić Edib, Selimović Derviš.

Trener na ovom takmičenju bio je Seferović Haris, a sudijsku pravdu dijelio je državi sudija Gasal Nisvet. Dan prije, tj. 23.04.20016. god. održan je licencni seminar za sudije, trenere i ispitivače za zvanja. Certifikat za trenera dobio je Šečibović Amir, a certifikat za ispitivača dobili su: Gasal Nisvet i Jusić Nedžad.

Rezultati Karate kluba „Master“ – Bugojno:

Osvojeno je ukupno 24 medalje,od toga:

 

8 zlatnih medalja,

9 srebrenih medala i

7 bronzanih medalja.

 

U prilogu možete pogledati bilten sa takmičenja!

 

Ekipno:

-borbe ekipno – seniori – 1. mjesto

-borbe ekipno – juniori – 3. mjesto

-borbe ekipno – kadeti – 1. mjesto

-borbe ekipno – seniorke – 2. mjesto

– kate ekipno – seniori – 1. mjesto

 

Pojedinačno:

 

Kate:

Hajdarević Kemal – „U21“ – 2. mjesto

Hajdarević Kemal – seniori – 3. mjesto

Bumbul Aid – seniori – 3. mesto

Bušatlić Mersed – kadeti – 3. mjesto

 

Borbe:

Seferović Edna – 1 . mjesto borbe (-68 kg) – „U21“

Seferović Edna – 3. mjesto borbe (-68 kg) – seniorke

Švraka Semira – 1. mjesto borbe (+68) – „U21“

Švraka Semira – 2. mjesto borbe (+68) – seniorke

Dizdar Sara – 2. mjesto borbe (+40 kg) – 11. godina

Bušatlić Amila – 2.mjesto borbe (+54) – kadetkinje

Ćišić Merima- 2.mjesto borbe (+59) – juniorke

Memić Aldin- 1. mjesto borbe (-75) – 13. godina

Bumbul Aid – 1. mjesto borbe (-67) – seniori

Šečibović Aid – 1. mjesto borbe (-61) – juniori

Ćišić Adin – 2. mjesto borbe (-75) – seniori

Ćatić Haris – 3. mjesto (-63) – kadeti

Vilajet Nedžad – 2. mjesto (-67) – seniori

Nuhić Belmin – 2.mjesto (-40) – 13. godina

Dizdar Abdusamed – 3.mjesto (-70)- kadeti

 

U prilogu možete pogledati bilten sa takmičenja!

bilten-1.pdf