Općinska futsal liga

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

1 KOLO: 11.06.2016 (SUBOTA)

U8 (2008-2009):

KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF – MNK SLOGA G. VAKUF-USKOPLJE             1:1

UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA BUGOJNO – MNK GRAČANICA BUGOJNO      2:0

  TABELA: U8 Utakmica Pobjeda Neriješeno Poraz Gol razlike Bodovi
1.

UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA BUGOJNO

1 1 0 0 2:0 3
2.

KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF

1 0 1 0 1:1 1
3.

MNK SLOGA G.VAKUF-USKOPLJE

1 0 1 0 1:1 1
4.

MNK GRAČANICA BUGOJNO

1 0 0 1 0:2 0

LISTA STRIJELACA – U8 (2008-2009):

  1. ARNES DELIĆ                           1   (MNK SLOGA)
  2. EMRAH MEŠAN                      1   (UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA)
  3. LUKA RASPUDIĆ                     1   (UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA)

U10 (2006-2007):

KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF – MNK SLOGA G.VAKUF-USKOPLJE                               0:3

MNK VESELA BUGOJNO – NK SPORT PREVENT BUGOJNO I                                       1:0

UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA BUGOJNO – MNK GRAČANICA BUGOJNO                     0:1

NK SPORT PREVENT BUGOJNO – NK SPORT PREVENT BUGOJNO II                         8:1

  TABELA: U10 Utakmica Pobjeda Neriješeno Poraz Gol razlike Bodovi
1.

NK SPORT PREVENT BUGOJNO

1 1 0 0 8:1 3
2.

MNK SLOGA G.VAKUF-USKOPLJE

1 1 0 0 3:0 3
3.

MNK VESELA BUGOJNO

1 1 0 0 1:0 3
4.

MNK GRAČANICA BUGOJNO

1 1 0 0 1:0 3
5.

UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA BUGOJNO

1 0 0 1 0:1 0
6.

NK SPORT PREVENT BUGOJNO I

1 0 0 1 0:1 0
7.

KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF

1 0 0 1 0:3 0
8.

NK SPORT PREVENT BUGOJNO II

1 0 0 1 1:8 0

LISTA STRIJELACA – U10 (2006-2007):

  1. EMRAH PARIĆ                          3         (NK SPORT PREVENT)
  2. AREL KARADŽA                       2         (NK SPORT PREVENT)
  3. IMRAN DŽANAN                      1         (NK SPORT PREVENT)
  4. EMAN NURKIĆ                         1        ( NK SPORT PREVENT )
  5. AMAR GRIŽIĆ                           1        ( NK SPORT PREVENT )
  6. MUHAMED ĐULIMAN           1        ( MNK GRAČANICA)
  7. FARIS MEMIĆ                           1        ( MNK VESELA )
  8. TARIK BEKTIĆ                         1         ( MNK SLOGA )
  9. ABDULAH ŠEHIĆ                     1         ( MNK SLOGA )
  10. ENSAR MAŠETIĆ                     1          ( MNK SLOGA )

U12(2004-2005):

KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF – MNK SLOGA G.VAKUF-USKOPLJE                        1:7

MNK VESELA BUGOJNO – NK SPORT PREVENT BUGOJNO I                                  6:1

MNK GRAČANICA BUGOJNO – NK SPORT PREVENT BUGOJNO                            1:3

  TABELA: U12 Utakmica Pobjeda Neriješeno Poraz Gol razlike Bodovi
1.

MNK SLOGA G.VAKUF-USKOPLJE

1 1 0 0 7:1 3
2.

MNK VESELA BUGOJNO

1 1 0 0 6:1 3
3.

NK SPORT PREVENT BUGOJNO

1 1 0 0 3:1 3
4.

MNK GRAČANICA BUGOJNO

1 0 0 1 1:3 0
5.

NK SPORT PREVENT BUGOJNO I

1 0 0 1 1:6 0
6.

KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF

1 0 0 1 1:7 0

LISTA STRIJELACA – U12 (2004-2005):

  1. ELDIN BEGANOVIĆ                          3            (MNK VESELA )
  2. ASMIR BALIĆ                                     2            ( MNK VESELA )
  3. TARIK MILANOVIĆ                          2            ( MNK SLOGA )
  4. KERIM PETROVIĆ                            2             ( MNK SLOGA )
  5. AJDIN ČABRO                                    1             ( MNK SLOGA )
  6. ABDULAH ŠEHIĆ                              1             ( MNK SLOGA )
  7. AZUR MUBER                                    1            ( KS UNIVERZALAC )
  8. VERNES KIŠIJA                                  1            ( MNK VESELA )
  9. MUNIR KELIĆ                                    1            ( NK SPORT PREVENT )
  10. TARIK SADIKOVIĆ                           1             ( NK SPORT PREVENT )
  11. ŽELJKO UDILJAK                              1             ( NK SPORT PREVENT )
  12. EMRAH GEKIĆ                                  1             ( MNK GRAČANICA )

U14 (2002-2003)

MNK GRAČANICA BUGOJNO – NK SPORT PREVENT BUGOJNO        2:4

MNK VESELA BUGOJNO – MNK SLOGA G.VAKUF-USKOPLJE     0:1

  TABELA: U14 Utakmica Pobjeda Neriješeno Poraz Gol razlike Bodovi
1.

NK SPORT PREVENT BUGOJNO

1 1 0 0 4:2 3
2.

MNK SLOGA G.VAKUF-USKOPLJE

1 1 0 0 1:0 3
3.

MNK VESELA BUGOJNO

1 0 0 1 0:1 0
4.

MNK GRAČANICA BUGOJNO

1 0 0 1 2:4 0

LISTA STRIJELACA U14 (2002-2003):

  1. DENIS ZULUM                     2         (MNK GRAČANICA )
  2. DŽEVAD SIJAMIJA              1         ( NK SPORT PREVENT )
  3. ALMIN DURATBEGOVIĆ    1        ( NK SPORT PREVENT )
  4. PETAR SUČIĆ                       1         ( NK SPORT PREVENT )
  5. EDI HADŽIAHMETOVIĆ      1        ( NK SPORT PREVENT )
  6. AHMED MAŠETIĆ                1        ( MNK SLOGA )