Novogodišnja noć na području Srednjobosanskog kantona (SBK) odavno nije bila mirnija, saznajemo od dežurnog u Operativnom centru Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Travnik.
Uz bogat vatromet, koji je organizovan tačno u ponoć na Centralnom gradskom trgu, stanovnici bugojanske općine ušli su u novu 2018., s nadam da će biti bolja od prošle.